Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 1zł!

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

 

kontakt@materiamedica.pl

tel. 506779379

Czynne
Pn-Pt 9:00-17:00

Yerba Mate

Producenci

Opis strony

Yerba mate staje się obecnie coraz bardziej popularna. Coraz częściej też możemy zauważyć, że osoby, które do tej pory w celach pobudzających spożywały kawę, przysłowiowo przerzucają się właśnie na yerba mate. Wiąże się to przede wszystkim ze specyficznymi właściwościami tego napoju - dostarcza on naszemu organizmowi kofeinę, ale jednocześnie nie wypłukuje cennego magnezu.

Co więcej - jeśli niekoniecznie smakuje nam kawa, to dzięki herbacie jaką jest yerba mate, z pewnością nie będziemy mieli już tego problemu. Mieszanki herbat na wagę z gatunku yerba mate, charakteryzują się bowiem różnorodnością smaków i aromatów. Dodatkowo, pobudzają one nasz metabolizm, a co za tym idzie - są w stanie przyspieszyć proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. 

Dodatkowym argumentem, który może przemawiać na korzyść, jeśli chodzi o zakup zestawu do yerba mate, jest fakt, że można czerpać autentyczną przyjemność z jej picia. To swego rodzaju rytuał, który może stać się nieodłącznym elementem naszego dnia. 

Dokonując zakupu yerba mate, możemy być pewni, że będzie to swego rodzaju inwestycja. Cena za opakowanie herbaty, które waży 400 g waha się pomiędzy 25 a 30 zł, nie jest to więc cena wygórowana. W zamian, otrzymujecie unikalne mieszanki herbaty yerba mate, które z pewnością pobudzą was do działania oraz poprawią stan waszego zdrowia. 

Produkty