Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 1zł!

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Magnez z witaminą B6 - 100 tbl. 01.2020

28.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.163 kg

Producent: Solgar

Opis produktu Magnez z witaminą B6 - 100 tbl. 01.2020

 

Magnez z Witaminą B6

 

100 tabletek

Wszyscy doskonale wiemy, że magnez oraz utrzymywanie go na właściwym poziomie w naszym organizmie, jest bardzo ważny. Dlatego też, coraz popularniejsze stają się różnego rodzaju suplementy diety, które mają za zadanie uzupełniać nasze niedobory magnezu.

Prezentowane powyżej opakowanie zawierające tabletki z magnezem wzbogaconym o witaminę B6, z pewnością doskonale sprawdzi się jako element suplementacji naszej diety. Trzy tabletki zawierają aż 400mg magnezu oraz 25mg witaminy B6. Zażywając je regularnie – 3 razy dziennie, w równych odstępach czasu, jesteśmy w stanie w znaczącym stopniu poprawić kondycję naszego organizmu. 

Pamiętajmy, że wspomaganie magnezu przez witaminę B6, znacznie poprawia proces jego wchłaniania się do naszego organizmu. Dzięki formie, czyli właśnie tabletkom, magnez jest bardzo łatwo przyswajalny. Co więcej, nie ma on też jako takiego smaku więc nie ma problemu z tym, że komuś nie będzie on smakował. Powlekane tabletki są łatwe w połykaniu co dodatkowo ułatwia ich zażywanie. Pamiętajmy też o tym, że magnez w tabletkach nie jest sensu stricto lekiem, a suplementem diety.

Co za tym idzie, nie musimy  za każdym razem odwiedzać lekarza, aby wypisał nam on odpowiednią receptę. Jeśli będziemy zażywać magnez z witaminą b6 zgodnie z zaleceniami, które dołączone są na ulotce, z pewnością nie zaszkodzimy naszemu zdrowiu. Opakowanie zawiera aż 100 tabletek – przy regularnym stosowaniu, powinno ono zatem wystarczyć na nieco ponad miesięczną kurację. 

 

3 tabletki zawierają:
Magnez (tlenek magnezu) - 400 mg
Witamina B6 - 25 mg
 
Dawkowanie:
3 tabletki dziennie
 
najlepiej spożyć przed końcem 01.2020
 
 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: